רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

פורץ מנעולים

הזמינו פורץ מנעולים אונליין

 


בית המנעול והמפתח - כי אתה חייב להיות בטוח
אנו מספקים פורצי מנעולים שעברו הכשרה והוסמכו לעסוק בפריצת, דלתות, כלי רכב, כספות ועוד. כמו כן אנו מספקים שירותים ומוצרים נלווים.
אנו מעמידים לרשותכם פורצי מנעולים מקצועיים ומהירים. שירותי הפריצה של בית העסק מעניקים מענה מיידי ויעיל לכל בעיה - בבית, בעסק וברכב.
פורץ מנעולים של בית המנעול והמפתח ישמחו לעמוד לרשותכם

מתי להזמין פורץ מנעולים
רק כאשר המצב דורש זאת

 אם המפתח נשבר לכם
 אם שכחתם את מפתחות הרכב בתוך הרכב
 אם הכספת לא נפתחת ושום קומבינציה לא עובדת

במקרים אלה ואחרים אין ברירה אלא להזעיק איש מקצוע. חשוב מאוד לזכור - פורץ מנעולים חייב לוודא שמזמין השירות הוא בעל הפריט הדורש פריצה. כך ניתן למנוע מגנבים להזמין פורץ שיעשה עבורם את העבודה השחורה, וגם יישא בנטל האחריות הפלילית לפריצה.

בניגוד למנעולנים, המספקים בעיקר שירותי התקנה והחלפה, שכפול מפתחות ועוד - פורץ מנעולים הוא מומחה לשירותי פריצה. לפני שמזעיקים מנעולן לביצוע פריצה, יש לוודא שהוא גם פורץ מורשה בעל כלי הפריצה המתאימים. הפריצה אורכת מספר דקות, ולא יותר מ-20 דקות.
אז איך בעצם פורצים מנעול?
פורץ המנעולים יודע לפרוץ כל מנעול ביתי, מוסדי ועסקי. בתוך המנעול מותקנים צילינדרים גליליים, אחד בתוך השני, ובכל אחד מהם יש חורים. מול כל צילינדר יש פין, וכך בעצם בתוכו יש מספר פינים בצד אחד מול מספר זהה של פינים בצד הנגדי. הוא כולל קפיצים שאינם מאפשרים לפינים להסתובב, אלא אם כן יש התאמה מלאה בין הפינים. ברגע שיש התאמה מלאה - אפשר לפתוח את המנעול או לפרוץ אותו.